Powrót grupy Cascada już wkrótce! Posłuchaj zapowiedzi piosenki „Run”

Niemiecka grupa Cascada, w skład której wchodzą Natalie Horler, DJ Manian oraz DJ Yanou, przygotowuje się obecnie do wydania swojego najnowszego albumu. Po premierze nowej wersji piosenki „Reason” zespół skupił się na trasie koncertowej oraz solowych aktywnościach, przez co prace nad ich kolejnym wydawnictwem mocno się opóźniły. Teraz jednak planują swój wielki powrót, który nastąpi podobno już w przyszłym tygodniu!

Utwór „Run” będzie pierwszym singlem grupy Cascada od wydanej w 2015 roku piosenki „Reason”, a także kolejną premierową piosenką z nadchodzącego wydawnictwa, które ukazać się ma już w tym roku. Za produkcję odpowiedzialni są jak zawsze Manian i Yanou, którzy wyprodukowali wszystkie największe hity grupy. Premiera nowego kawałka odbędzie się już w najbliższy piątek, 27 stycznia, poprzez wytwornię Zooland Records.

Przypomnijmy, że ostatnie wydawnictwo grupy zatytułowane „The Best of Cascada” ukazało się jeszcze w 2013 roku. Ostatnim studyjnym albumem zespołu jest natomiast krążek „Original Me” wydany dwa lata wcześniej, który dotarł m.in. do drugiego miejsca brytyjskiej listy UK Dance Chart. Krótką zapowiedź nowego singla możecie usłyszeć poniżej. Będzie hit na miarę „Evacuate the Dancefloor”?

Udostępnij na Google Plus

11 komentarzy

 1. Rok 2007 dzwonił, zgubili mu się…

 2. Słabo się zapowiada

 3. Niemiecka Gosia Andrzejewicz.

  • Zaslugujesz na nobla za ten komentarz

  • Tak i nie. Cascada rzeczywiście ma dobry wokal, występ na Eurowizji to udowodnił, mimo chłamu jakiego wydawała do tej pory (Au Revoir, Night Nurse to wyjątki)

  • Oskar Chamera a Gosia Andrzejewicz ma zły wokal? Superstyl supergust superwokalistka

 4. Sergiusz 😀

 5. sexmasti?

 6. Wkoncu

 7. To już nie jest ta sama Cascada co przed laty.
  Idą w ilość nie jakość. Próbują zyskać swój dawny rozgłos, jednak w obecnych czasach, gdy co i rusz pojawiają się nowe twarze na,muzycznym rynku nie będzie to takie proste.
  Jedyny plus to wokal Natalie, który nigdy nie zawodzi.
  Krótko mówiąc jeśli to ma być powrót to słabo on się zapowiada.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *