Paulla powraca. Kolejna kandydatka do Krajowych Eliminacji do konkursu Eurowizji!

Sezon eurowizyjny w pełni, a kolejni artyści deklarują chęć udziału w Krajowych Eliminacjach 2017. Następną wokalistką, która chciałaby reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji jest Paulla.

Autorka hitu “Od Dziś” powraca z singlem “Chcę Tam Z Tobą Być”. Za muzykę i słowa odpowiada podobnie jak przy wcześniejszym singlu Paulli – “Kocham Cię Dalej” – kompozytor młodego pokolenia Michał Kacprzak.  Za teledysk odpowiedzialna jest grupa 9Liter Filmy, z którą Paulla po raz kolejny spotkała się na planie zdjęciowym. W obrazku zwraca również uwagę główny bohater – Gelmis Basabe, kubański tancerz.

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewaliśmy. Wszystkie eurowizyjne informacje znajdziecie pod tym linkiem. Do tej pory chęć uczestnictwa wyrazili Mateusz Maga, Alicja Ruchała, Iwona Węgrowska i Gosia Andrzejewicz. Zainteresowana konkursem jest również Marzia Gaggioli, ale problemem może być regulamin, o czym informowaliśmy tutaj.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus