ONE OK ROCK i 5 Seconds of Summer we wspólnym utworze! Posłuchaj piosenki “Take What You Want”

Japoński zespół ONE OK ROCK powrócił właśnie ze swoim nowym studyjnym albumem. Grupa w ciągu ostatnich lat zdobyła pokaźną rzeszę fanów na całym świecie, co zaowocowało wydanym właśnie krążkiem, który po raz pierwszy ukazał się także w całości w języku angielskim. W kilku utworach pojawili się także znani szerokiej publice goście, których udział w projekcie z pewnością zapewni panom rozgłos w mediach.

Grupa wydała właśnie swój najnowszy album “Ambitions”, który oprócz Japonii ukazał się także w Stanach Zjednoczonych nakładem wytwórni Fueled by Ramen. Wśród zaproszonych przez zespół do współpracy gości znaleźli się tym razem Avril Lavigne, Alex Gaskarth z amerykańskiej grupy All Time Low oraz 5 Seconds of Summer. Utwór nagrany z ostatnimi z wymienionych artystów doczekał się także oficjalnego lyric video, które zadebiutowało 16 stycznia w serwisie YouTube.

Warto wspomnieć, że ONE OK ROCK odbędą niedługo kolejną światową trasę koncertową WORLD AMBITIONS, która obejmie tym razem Stany Zjednoczone i Japonię. Panowie zagrali także w zeszłym roku koncert w warszawskiej Progresji, który wyprzedał się na długo przed wydarzeniem. Piosenki “Take What You Want” z udziałem 5 Seconds of Summer prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus