Ola Gintrowska (O.L.A.) w teledysku do „Biała Magia”

Ola Gintrowska, objawienie ubiegłorocznych preselekcji do konkursu Eurowizji powraca. Podczas występu z utworem „Missing” zadbała nie tylko o stronę muzyczną swojego występu, ale także o oprawę graficzną, występując z ogonem syreny. Publiczność nie doceniła jednak jej starań, ale Internet zakochał się w syrenie.

Nowa piosenka nagrana jest w języku polskim. Ola Gintrowska zmieniła również pseudonim muzyczny na O.L.A.. od początku ubiegłego roku sukcesywnie rozwija swoją karierę w USA. Była jedyną Polką na tegorocznej gali Grammy Awards, pojawiła się również na Billboard Music Awards. Latem premierę miał jej pierwszy taneczny hit „Best That I’ve Felt”, a tuż przed karnawałem, na rynek trafił kolejny taneczny hit pt.: „Rowdy”.

Web Cams Sex
Cornel

Cornel

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus

8 komentarzy

  1. I to jest prawdziwa zwyciężczyni ubiegłorocznych preselekcji!

  2. Julka

  3. Wiktoria

  4. To ona zna język polski? Myślałem, że jest rodowitą Brytyjką…

  5. „Krople niedoskonałości drążą skałę mej nicości…” ja prdle to przebija wszystkie sępy miłości i orła cienie. Kto pakuje kasę w lans tej dziuni przekonanej o swoim megatalencie???

  6. Ola to jest magia magia:-D

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *