Nowy teledysk Little Mix już w sieci! Zobacz klip do piosenki “Touch”

Brytyjska grupa Little Mix niedawno powróciła do muzycznego świata ze swoim nowym albumem. Dziewczyny są aktualnie w trakcie promocji związanych z wydawnictwem, które odnosi jak dotąd spore sukcesy, również poza Wielką Brytanią. Niedawno wybrano również nowy singiel z płyty, którego oficjalny teledysk zadebiutował właśnie w sieci!

Utwór „Touch” był jedną z zaprezentowanych przedpremierowo kompozycji z czwartego krążka dziewczyn „Glory Days”, który trafił do sprzedaży 18 listopada tego roku nakładem Simco Limited oraz Sony Music Entertainment. Kawałek ukazał się w cyfrowej dystrybucji cztery dni wcześniej, 14 listopada, jako bonus w przedsprzedaży wydawnictwa, a ostatnio został także oficjalnie drugim singlem z płyty. Przypomnijmy, że pierwszy sinigiel z „Glory Days”, „Shout Out to My Ex”, trafił do sieci i rozgłośni radiowych jeszcze w październiku. Teledysk do “Touch” zadebiutował w sieci 19 stycznia.

Przypomnijmy, że dyskografię Little Mix sprzed czwartego krążka zamyka wydany wydany rok temu album „Get Weird”, z którego pochodziły takie hity zespołu jak „Black Magic” czy „Hair”. „Glory Days” radzi sobie w sprzedaży bardzo dobrze, docierając jak dotąd do pierwszego miejsca zestawienia w całym Zjednoczonym Królestwie. Klip zrealizowany do piosenki „Touch” prezentujemy Wam poniżej. Udany?

Udostępnij na Google Plus