Nowy teledysk Little Mix już w sieci! Zobacz klip do piosenki „Touch”

Brytyjska grupa Little Mix niedawno powróciła do muzycznego świata ze swoim nowym albumem. Dziewczyny są aktualnie w trakcie promocji związanych z wydawnictwem, które odnosi jak dotąd spore sukcesy, również poza Wielką Brytanią. Niedawno wybrano również nowy singiel z płyty, którego oficjalny teledysk zadebiutował właśnie w sieci!

Utwór „Touch” był jedną z zaprezentowanych przedpremierowo kompozycji z czwartego krążka dziewczyn „Glory Days”, który trafił do sprzedaży 18 listopada tego roku nakładem Simco Limited oraz Sony Music Entertainment. Kawałek ukazał się w cyfrowej dystrybucji cztery dni wcześniej, 14 listopada, jako bonus w przedsprzedaży wydawnictwa, a ostatnio został także oficjalnie drugim singlem z płyty. Przypomnijmy, że pierwszy sinigiel z „Glory Days”, „Shout Out to My Ex”, trafił do sieci i rozgłośni radiowych jeszcze w październiku. Teledysk do „Touch” zadebiutował w sieci 19 stycznia.

Przypomnijmy, że dyskografię Little Mix sprzed czwartego krążka zamyka wydany wydany rok temu album „Get Weird”, z którego pochodziły takie hity zespołu jak „Black Magic” czy „Hair”. „Glory Days” radzi sobie w sprzedaży bardzo dobrze, docierając jak dotąd do pierwszego miejsca zestawienia w całym Zjednoczonym Królestwie. Klip zrealizowany do piosenki „Touch” prezentujemy Wam poniżej. Udany?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus

17 komentarzy

  1. Chryste, jakie to wszystko nijakie, opanie.

  2. YAAAAAAS

  3. Mam z nimi pewien problem. Mianowicie podoba mi się co drugi singiel. Na szczęście tym razem trafiły bo całkiem to przyjemne. 😉

  4. Kocham je strasznie ale co.tam.się.zadziało!

  5. DOWN&DIRTY no dziewczyny noooo

  6. Jestem na nie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *