Nowy teledysk Little Mix już w sieci! Zobacz klip do piosenki „Touch”

Brytyjska grupa Little Mix niedawno powróciła do muzycznego świata ze swoim nowym albumem. Dziewczyny są aktualnie w trakcie promocji związanych z wydawnictwem, które odnosi jak dotąd spore sukcesy, również poza Wielką Brytanią. Niedawno wybrano również nowy singiel z płyty, którego oficjalny teledysk zadebiutował właśnie w sieci!

Utwór „Touch” był jedną z zaprezentowanych przedpremierowo kompozycji z czwartego krążka dziewczyn „Glory Days”, który trafił do sprzedaży 18 listopada tego roku nakładem Simco Limited oraz Sony Music Entertainment. Kawałek ukazał się w cyfrowej dystrybucji cztery dni wcześniej, 14 listopada, jako bonus w przedsprzedaży wydawnictwa, a ostatnio został także oficjalnie drugim singlem z płyty. Przypomnijmy, że pierwszy sinigiel z „Glory Days”, „Shout Out to My Ex”, trafił do sieci i rozgłośni radiowych jeszcze w październiku. Teledysk do „Touch” zadebiutował w sieci 19 stycznia.

Przypomnijmy, że dyskografię Little Mix sprzed czwartego krążka zamyka wydany wydany rok temu album „Get Weird”, z którego pochodziły takie hity zespołu jak „Black Magic” czy „Hair”. „Glory Days” radzi sobie w sprzedaży bardzo dobrze, docierając jak dotąd do pierwszego miejsca zestawienia w całym Zjednoczonym Królestwie. Klip zrealizowany do piosenki „Touch” prezentujemy Wam poniżej. Udany?

Udostępnij na Google Plus

17 komentarzy

  1. Chryste, jakie to wszystko nijakie, opanie.

  2. YAAAAAAS

  3. Mam z nimi pewien problem. Mianowicie podoba mi się co drugi singiel. Na szczęście tym razem trafiły bo całkiem to przyjemne. 😉

  4. Kocham je strasznie ale co.tam.się.zadziało!

  5. DOWN&DIRTY no dziewczyny noooo

  6. Jestem na nie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *