Nowy singiel Zary Larsson debiutuje w sieci! Posłuchaj “So Good” z udziałem Ty Dolla $igna

Zara Larsson, szwedzka piosenkarka i autorka tekstów, już wkrótce zaprezentuje swój drugi studyjny album. Po sporym sukcesie singli „Ain’t My Fault” oraz „I Would Like”, przyszedł teraz czas na kolejny element promocji związany z nadchodzącym wydawnictwem. Prace nad nowym materiałem zostały oficjalnie zakończone jakiś czas temu, natomiast kolejny singiel właśnie zadebiutował w sieci!

Premierowa kompozycja zatytułowana „So Good” trafiła do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 27 stycznia nakładem Epic Records oraz TEN Music Group. W utworze gościnnie usłyszymy również rapera Ty Dolla $ign. Za warstwę tekstową odpowiedzialni są tym razem Charlie Puth, Danny Schofield, Tyrone William Griffin Jr., Jacob Kasher Hindlin oraz Gamal Lewis, który jest jednocześnie również producentem utworu. Zrealizowany do piosenki teledysk ukazać się ma już wkrótce.

Przypomnijmy, że według pierwszych informacji, po wielu opóźnieniach, nowy album piosenkarki ukazać się ma wreszcie w ciągu tego roku poprzez Epic RecordsTEN Music Group. Warto wspomnieć, że wstępna premiera krążka planowała była jeszcze na wrzesień zeszłego roku, jednak wokalistka nagrała kilka nowych piosenek, które chciała ostatecznie umieścić na nadchodzącym wydawnictwie. Jak Wam się podoba “So Good”?

Udostępnij na Google Plus