Lyric video do singlowej wersji “Move Your Body” Sii debiutuje w sieci!

Australijska wokalistka i autorka tekstów Sia kontynuuje promocje związane ze swoją ostatnią płytą. Artystka zdecydowała się jakiś czas temu rozszerzyć aktywności związane z poprzednim krążkiem, którego premiera odbyła się jeszcze na początku 2016 roku. Sia wybrała również niedawno kolejny singiel z jej najnowszego wydawnictwa, a teraz do sieci trafiło obrazujące go lyric video.

“Move Your Body” zostało jakiś czas temu potwierdzone jako czwarty singiel promujący krążek “This Is Acting”, którego reedycja trafiła do sklepów w październiku zeszłego roku. Poprzedzały go piosenki „Alive”, „Cheap Thrills” i „The Greatest”, które odniosły w zeszłym roku spory sukces komercyjny. Tekst napisała piosenkarka we współpracy z Gregiem Kurstinem, który jest również jednocześnie producentem nagrania. Do sieci trafiła niedawno nowa, singlowa wersja tego nagrania. Ciekawostką jest również to, że początkowo utwór przeznaczony był dla Shakiry.

Przypomnijmy, że płyta „This Is Acting” w sklepach pojawiła się 29 stycznia 2016 roku, natomiast 21 października do sprzedaży trafiła reedycja tego albumu. Spekulowano również o możliwości wydania przez wokalistkę nowego albumu zatytułowanego “We Are Children” jeszcze przed końcem zeszłego roku, co ostatecznie nie doszło do skutku. Lyric video do piosenki “Move Your Body” prezentujemy poniżej. Dobry wybór na singiel?

Udostępnij na Google Plus