Halsey zapowiada utwór nagrany do „Ciemniejszej Strony Greya”! Poznaj szczegóły singla „Not Afraid Anymore”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Halsey pracuje obecnie nad swoim drugim studyjnym albumem. Po sporym sukcesie jej debiutanckiego krążka „Badlands”, który dotarł do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, artystka skupiła się nad nowymi piosenkami, które usłyszymy podobno już wkrótce. Jedna z nowych kompozycji piosenkarki znajdzie się również na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej do jednej z dużych kinowych produkcji.

Utwór „Not Afraid Anymore” jest premierową kompozycją nagraną przez Halsey na potrzeby filmu „Ciemniejsza Strona Greya”, która zadebiutuje w kinach w Stanach Zjednoczonych 10 lutego. Do sieci trafiła już oficjalna okładka singla, który ma jednocześnie kontynuować promocje związane z nadchodzącym obrazem po wydanym wcześniej utworze „I Don’t Wanna Live Forever” Zayna i Taylor Swift. Samą piosenkę „Not Afraid Anymore” będziemy mieli okazję usłyszeć już 13 stycznia.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2015 roku album „BADLANDS”, który wygenerował takie single jak „New Americana”, „Colors” czy „Castle”. Artystka pracuje także nad jego następcą, a pierwszymi producentami nowych kompozycji są już podobno Tim Anderson, Captain Cuts, The Futuristics czy Benny Blanco. Jesteście ciekawi nowego utworu Halsey?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus