Gosia Andrzejewicz powraca! Wokalistka wystąpi w eliminacjach do Eurowizji!

Gosiomaniacy jesteście gotowi? Gosia Andrzejewicz, autorka takich hitów jak “Otwórz Oczy” czy “Wojowniczka”, powraca i planuje wziąć udział w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji 2017!

Jak dowiedzieliśmy się od menedżera wokalistki na przełomie stycznia i lutego ma odbyć się premiera najnowszego singla wraz z teledyskiem. Gosia zdradziła, że jej “najnowszy singiel, który niebawem ujrzy światło dzienne to całkiem nowe brzmienie”.

To również nie pierwszy raz, gdy Gosia będzie próbować swoich sił w konkursie Eurowizji. W 2014 roku wokalistka Andrzejewicz brała udział w szwajcarskich preselekcjach. Wystąpiła wtedy ze swoim utworem „I’m Not Afraid” nagranym w duecie z amerykańskim raperem NatStarem.

Gotowi na powrót Gosiomanii?

Przypominamy, że do polskich preselekcji zgłosił się również Mateusz Maga z TOP Model z swoim debiutanckim singlem “First Kiss” – przeczytajcie tutaj.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus