#FreeKesha: Dr Luke pokaże Katy Perry smsa Keshy do Lady Gagi. O co chodzi?

Sprawa Keshy i producenta oskarżonego o molestowanie seksualne swojej podwładnej Dr. Luke’a przyjmuje niespodziewany obrót sprawy. Całą sytuację oraz ruch #FreeKesha tłumaczyliśmy bardzo szczegółowo w obszernym artykule, który przeczytacie tutaj

Właśnie doszło do zaskakującej decyzji sędziego prowadzącego sprawę Keshy i Dr. Luke’a. Tajemnicza wiadomość sms wysłana w kwietniu 2016 roku przez Keshę do Lady Gagi została właśnie zaklasyfikowana jako dowód w aktualnej walce sądowej. Lady Gaga wielokrotnie wyrażała poparcie dla działań Keshy i mówiła otwarcie o swoim zdaniu na temat toczącej się sprawy.

Niestety nie wiadomo co znajdywało się w wiadomości, ale sędzia pozwolił oskarżonemu Dr. Luke’owi podzielić się dowodem w sprawie z Katy Perry, co oznacza, że prawdopodobnie wiadomość dotyczyła niezamieszanej (?) w sprawę autorki hitu „I Kissed A Girl”. Perry nie skomentowała do dnia dzisiejszego walki sądowej Dr. Luke’a i Keshy. Przypomnijmy, że Dr. Luke odpowiada za wiele hitów Katy takich jak „Teenage Dream” czy „E.T”.

To wszystko brzmi bardzo interesująco, i jesteśmy bardzo ciekawi co znajduje się w wiadomości…

Web Cams Sex
Cornel

Cornel

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus

10 komentarzy

  1. Messy

  2. Wiadomo było od początku, że wymyśliła to sobie, bo jej kariera upadała.

  3. Weronika drama

  4. Długo jeszcze będą odstawiać ten teatrzyk? Nie chce mi się wierzyć w tą szopkę już od dawna…

  5. sądziłem, że to Gaga wysłała sms do Keshy o Katy xDD ale jestem bardzo ciekawy jaką on miał treść. zresztą… dowiemy się na dniach, przedstawienie musi trwać

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *