Eksluzywny Menel będzie konkurować z Magą, Andrzejewicz, Ruchałą i Węgrowską o Eurowizję 2017?

Kamil Pawelski, znany również jako Ekskluzywny Menel, debiutuje w nowej roli. W sieci miała premiera pierwszego singla sławnego blogera. Piosenka zatytułowana jest “Waiting Room”.

Zaraz po premierze, fani blogera zaapelowali, aby utwór “Waiting Room” zostało zgłoszone do konkursu Eurowizji. Do akcji przyłączyły się media ogólnopolskie, które zaczęły rozpisywać się, że Ekskluzywny Menel zamierza zgłosić się do Krajowych Eliminacji 2017. Niestety… pojawia się pewien problem. “Waiting Room” trwa 4:19, co jest o 1:19 za długo w stosunku do wymogów eurowizyjnych. Pewną ewentualnością byłoby skrócenie piosenki do wymaganych 3 minut.

Przesłuchajcie piosenki i dajcie znać, czy chcielibyście usłyszeć Pawelskiego w konkursie Eurowizji 2017. Wszystkie wiadomości o konkursie Eurowizji znajdziecie tutaj. Nie zapomnijcie również oddać głosu na Waszego faworyta w naszej sondzie tutaj.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus