Charli XCX o singlu “Break The Rules”: “Nienawidzę go!”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Charli XCX obecnie pracuje nad swoją kolejną płytą, o której wiemy, że ma się ukazać w maju 2017 roku. W jednym z ostatnich wywiadów artystka wypowiedziała się na temat swojego ostatniego albumu “Sucker” i singlu “Break The Rules”.

Wydawnictwo “Sucker” to druga studyjna płyta Charli XCX, która do sprzedaży trafiła 15 grudnia 2014 roku dzięki wytwórni Atlantic Records. Album był promowany przez takie single jak “Boom Clap”, “Doing It” z Ritą Orą, “Famous” i “Break The Rules”. W wywiadzie dla magazynu Q&A artystka powiedział kilka słów o “Sucker” i “Break The Rules”:

“Byłam sfrustrowana i zirytowana, co przeszło też do muzyki, ale ten album jest radosny. Dokonałam kilka pochopnych decyzji z “Sucker”, na przykład piosenka “Break The Rules”. To było bardzo złe. Nienawidzę jej! Napisałam ją na obozie “writing camp” z Benny Blanco i Stargate i mówiłam “Ktokolwiek zaśpiewa ten utwór jest idiotą”. (…) Cztery miesiące później piosenka znalazła się na albumie i była moim nowym singlem. Nienawidziłam siebie!”

Premiera nowej płyty Charli XCX ma się odbyć w maju (poprzedzać ją ma mixtape) i pracuje w studio nagraniowym m.in. z SOPHIE, Stargate i will.i.am.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus