Charli XCX i Kyary Pamyu Pamyu w nowej piosence Yasutaki Nakaty! Zobacz teledysk do utworu “Crazy Crazy”

Japoński producent muzyczny Yasutaka Nakata zaprezentował właśnie światu swój pierwszy solowy projekt. Nakata postanowił tym razem wyjść z cienia i sprawdzić się jako artysta solowy, zapraszając również do współpracy ciekawych gości: w jego pierwszej piosence usłyszymy japońską gwiazdę Kyary Pamyu Pamyu, a także… brytyjską wokalistkę Charli XCX!

Utwór “Crazy Crazy” jest pierwszą piosenką Yasutaki Nakaty podpisaną z jego imienia i nazwiska: dotąd producent skupiał się raczej na promowaniu artystów w swoim rodzimym kraju, m.in. produkował piosenki dla popularnej grupy Perfume oraz obecnej w kawałku Kyary Pamyu Pamyu. “Crazy Crazy” ukazał się w sprzedaży cyfrowej 18 stycznia i jest jego pierwszą kolaboracją z zagranicznym artystą – w utworze usłyszymy też w związku z tym brytyjską wokalistkę Charli XCX. Klip trafił do sieci 26 stycznia.

Dotychczasową dyskografię Nakaty jako członka duetu capsule zamyka wydany w 2015 roku album “WAVE RUNNER”. Producent zamierza również kontynuować współpracę z amerykańskimi artystami w ramach swoich nadchodzących wydawnictw. Teledysk do piosenki “Crazy Crazy” możecie obejrzeć poniżej. Udany?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus