Amy Macdonald prezentuje pierwszy singiel z nowej płyty – „Dream On”

Dziś o północy jedna z najpopularniejszych szkockich wokalistek Amy Macdonald wydała pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącego albumu „Under Stars”. To już czwarty album wokalistki. Jak sama wspomina, dwa i pół roku pracy opłaciły się i stworzyła najlepszy dotąd materiał.

Utwór, który jako pierwszy będzie promował kolejne wydawnictwo piosenkarki, to „Dream On”. Utwór miał swoją telewizyjną premierę w noworocznym programie „Hogmanay 2016” nadawanym przez stację BBC. Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych. Teledysk do „Dream On” jak wspomniała Amy na twitterze, ukaże się niedługo po premierze samego utworu. By posłuchać piosenki kliknijcie w poniższy player.

Przypominamy, że czwarty krążek Amy „Under Stars” pojawi się już 17 lutego 2017 roku. Album jest już dostępny w przedsprzedaży. Przygotowane są trzy wersje wydawnictwawersja standartowa, wersja deluxe z 19 scieżkami, oraz deluxe box set z wieloma gadżetami. Fizyczne kopie albumu można zamawiać na stronie internetowej piosenkarki.

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *