ALT-POP by Cornel – Styczeń 2017

ALT-POP by Cornel to nowy cykl muzyczny na POPHEART.PL. Co miesiąc jeden z naszych redaktorów i współzałożyciel POPHEART.PL Cornel będzie dzielić się muzycznymi perełkami, które często znajdują się poza popowym horyzontem.

Za każdym razem utwory w ramach cyklu ALT-POP by Cornel będzie aktualizowane na playliście na naszym profilu na Spotify, który zachęcamy obserwować. Zapraszamy do obserwowania nas w tym serwisie streamingowym.

W styczniu ALT-POP by Cornel wypełniają prawdziwe muzyczne perełki. 13 stycznia 2017 roku został wydany najnowszy album The xx „I See You”, z którego aż 3 utwory znalazły się w zestawieniu – „Say Something Loving”, „Replica” oraz singiel „On Hold”. Na uwagę zasługuje również piosenka z nowego krążka Childish Gambino zatytułowana „Redbone”. Wśród muzycznych perełek znajdziecie również wiralowo rozprzestrzeniający się ostatnimi czasy utwór Bonobo „No Reasons”. Warto przesłuchać także „By Design” czy „Rose Garden” z rewelacyjnego albumu Kid Cudiego. Osobiste perełki to „Hard Liquor” od SOHN oraz „Handcrafted” Dropout. Miłośnicy najróżniejszych odmian house’u zakochają się w „Just A Lover” Haydena Jamesa oraz najnowszym singlu polskiego (świetnego!) zespołu Rysy zatytułowanego „Father”. Te i wiele innych utworów znajdziecie na poniższej playliście. Zapraszamy do słuchania i czekamy na Wasze propozycje mniej znanych utworów do kolejnej odsłony ALT-POP by Cornel .

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus