Alicia Keys opublikowała zupełnie nowy utwór! Posłuchaj piosenki „That’s What’s Up”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Alicia Keys jest obecnie w trakcie promocji związanych ze swoim ostatnim wydawnictwem. Po zaprezentowanej w styczniu piosence „Sweet F’ing Love”, której nie znajdziemy na jej ostatniej płycie, przyszła teraz kolej na następną. Jej wydanie związane jest z 35. urodzinami artystki, które miały miejsce dwa dni temu.

Utwór „That’s What’s Up” jest kolejną premierową kompozycją artystki zaprezentowaną po wydanym w zeszłym roku albumie „Here”. Piosenka mówi o wyrazach uznania Keys wobec fanów, którym wokalistka chciała w ten sposób podziękować za okazywane jak dotąd wsparcie. Jest to jednocześnie pełna wersja wkładu, jaki artystka miała w utwór „Low Lights” z ostatniego albumu Kanye Westa, „The Life of Pablo”.

Przypomnijmy, że ostatni album Alicii Keys zatytułowany „Here” miał swoją premierę 4 listopada zeszłego roku. Dotarł on m.in. do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, a także zadebiutował w pierwszej trzydziestce najlepiej sprzedających się albumów w tym tygodniu w większości krajów, w których został wydany. Piosenki „That’s What’s Up” posłuchać możecie poniżej. Udana kompozycja?

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *