Album “B3” Beaty Kozidrak pokrył się złotem!

Trzeci solowy album Beaty Kozidrak „B3” po czterech miesiącach zyskał status Złotej Płyty! Tytuł ukazał się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie to edycja dwupłytowa: oprócz piosenek z wersji podstawowej, album zawiera dodatkowy premierowy utwór, angielską wersję ballady „Zamek z piasku”, remiksy dwóch singli („Bingo” oraz „Upiłam się tobą”) oraz trzy zaskakujące wersje akustyczne.

„B3” to wyjątkowe wydawnictwo. Na tę solową płytę Kozidrak trzeba było czekać 11 lat. Pierwszy raz w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału na płytę. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką i współkompozytorką większości piosenek. Płytę do tej pory promowały 3 single: „Bingo” (status Złotej Płyty), „Upiłam się tobą” (status Platynowej Płyty) oraz „Niebiesko – zielone”.

Płyta zyskała także uznanie naszych redaktorów i znalazła się w gronie 30. najlepszych krążków 2016 roku! Całe zestawienie znajdziecie tutaj.

Uroczyste wręczenie Złotej Płyty odbędzie się na koncercie Beaty w Teatrze Roma w Warszawie, 15 lutego.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus