#PopheartBestOf2016 – 30 najlepszych utworów

Kontynuujemy cykl #PopheartBestOf2016, w ramach którego zaprezentujemy Wam najlepsze, naszym zdaniem, albumy, teledyski oraz utwory. Tym razem prezentujemy dla Was nasze ulubione utwory. Przy wyborze braliśmy pod uwagę piosenki wydane w okresie grudzień 2015 – listopad 2016.

W tym roku również po raz pierwszy oddamy głos Wam – czytelnikom. Chcemy wiedzieć jakie albumy, teledyski oraz utwory są według Was najlepsze w tym roku. Nie bez powodu w ostatnim czasie pytaliśmy się o Waszą ulubioną muzykę w 2016 w naszych kanałach social media. Głosowanie wystartuje już niebawem, a tymczasem poznajcie 30. najlepszych klipów 2016 roku. Kto zajął #1 miejsce? Zobaczcie sami w filmie poniżej.

Zobaczcie także jakie albumy znalazły się w naszym zestawieniu #PopheartBestOf2016 – 30 najlepszych albumów, oraz teledyski w zestawieniu #PopheartBestOf2016 – 30 najlepszych teledysków.

Nie przegapcie kolejnych podsumowań. SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus

33 komentarze

 1. Love on the brain, Hold up, million reasons, perfect illusion obowiązkowo…

 2. Jestem zadowolony bardzo z 1 miejsca i jednocześnie zaskoczony XD 😀 w sumie gdzieś bym dał Go off M.i.a

 3. Szkoda ze nie ma Iggy

 4. Zaskoczył nas brak Iggy, „Team” to najlepszy jej singiel

 5. Gdzie Sia?

 6. Super <3

 7. Brakuje mi Shawna Mendesa w tych zestawieniach. :/

  • Nie miał dobrych piosenek pewnie dlatego 🙂

  • „Mój komentarz był skierowany do redakcji bo o niego prosili.” XD

  • Polecam przesłuchać „Illuminate”, które jest jednak w nieco odmiennym klimacie niż single promowane przez radia, bo pewnie do tego ograniczyło się Twoje zapoznanie z albumem? „Treat you better” i „Mercy”? Zgadłem? 🙂 A poza tym no kurde idąc Twoim tokiem myślenia „Treat you better” ma ponad 500 mln wyświetleń, więc jakim cudem taki popularny utwór może nie być dobry? No chyba, że ta zasada tyczy się Pani S.G. 🙂

  • „Ktoś trafnie podsumował to zestawienie najlepszych utworów, a nie najpopularniejszych.” sam sobie zaprzeczasz. To w końcu trafnie czy nietrafnie?

  • Marcin racja mi tez brakuje, chociażby treat you better który byl mega mega hitem i jedną z naj piosenek Shawna

  • Nadal trafnie. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Czy ja napisałem, że brakuje mi „Treat you better”? Nie. To dobry utwór, ale w kategorii łatwych prostych i przyjemnych. Tylko według Ciebie najpopularniejsze to najlepsze.

  • David Majewski Akurat odnośnie Treat you better mam inne zdanie. Nie zaliczyłbym go do najlpeszych utwór, ale teledysk mógłby się znaleźć w zestawieniu tych najlepszych.:D Brakuje mi również w zestawieniu albumów Illuminate.

 8. 57 milionów wyświetleń w YouTube, 220 tysięcy łapek w górę, przebój lata, przez 6 tygodni z rzędu najczęściej grany utwór w Polsce = najczęściej grany utwór w 2016 w polskich radiach, najczęściej otwierane video w polskim serwisie YouTube, 1 miejsce we wszystkich rozgłośniach radiowych w Polsce… Mówi wam to coś?

  • To, że radia spamowały tym singlem to wcale nie oznacza, że wszyscy muszą uznawać go za „najlepszy”. 😉

  • Nie, to nie Prosta sprawa 🙂

  • Nie wiem po co ten sarkastyczny komentarz, ale chyba pora już pogodzić się z myślą, że nie wszyscy tak polubili „Tamtą dziewczynę”. Dla mnie Sylwia miała lepsze single (np. „Kiedy tylko spojrzę”), a ten został tak rozdmuchany raczej z powodu jej powrotu niż jego jakiejś ponadprzeciętnej jakości.

  • Ludzie pokochali ten utwór ☺ Sami fani nie nabili by 57 milionów – samym fanom to ciężko milion nabić 😉

  • Powtórzę „radia spamowały” skoro za pierwszym razem nie zaskoczyło. Sam wyżej opisałeś jak wyglądała promocja singla przez radia. Żaden inny polski singiel takiej promocji nie otrzymał stąd też najwyższe wyświetlenia „Tamtej dziewczyny”. Czy ja naprawdę muszę tłumaczyć jak to wyglada? 🙂

  • Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz, ale widzę, że nie warto dalej ciągnąć tematu. I nie wiem gdzie Ty tu widzisz hejt – najwidoczniej nie znasz znaczenia tego słowa. Ktoś trafnie podsumował to zestawienie najlepszych utworów, a nie najpopularniejszych. 😉

  • Marcin Jadczuk Ciebie to ja nawet o nic nie pytałem. Mój komentarz był skierowany do redakcji bo o niego prosili.

  • Jak zapewne zauważyłeś w naszych rankingach nie zawsze najpopularniejsze równe jest najlepszemu. Szanujemy Twoje zdanie. Niebawem czytelnicy bedą mogli wyrazić swoje zdanie w rankingach czytelników. Pozdrawiamy.

  • Teraz możecie zagłosować na Sylwię i jej album! http://popheart.pl/2016/12/najlepszy-album-2016/ 🙂

  • Jeszcze rozważymy czy weźmiemy w tym udział 😉

 9. Sylwia Grzeszczak Official

 10. Tamta dziewczyna !

 11. Tamta dziewczyna!

 12. Cool me down na 2? Jestem trochę zdziwiony, fakt to świetny numer ale az tak wysoko :D?

 13. Tamta Dziewczyna !!!

 14. Polecamy cały album Salt Ashes. Znalazł się w naszym rankingu 30 najlepszych albumów 2016 🙂

 15. Świetny ranking ! „Cool Me Down”, „Zombi Świat”, „Into You” i wiele innych ! Dobra robota!

 16. ‚Zombi świat’ mógł być troche wyżej… ale i tak jest nieźle 😉 Doceniliście Troye Sivan i bardzo dobrze, płyta wymiata ☺

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *