#PopheartBestOf2016 – 30 najlepszych albumów

Grudzień to czas podsumowań. W tym roku po raz pierwszy wspólnie poprzez głosowanie w redakcji POPHEART.PL postanowiliśmy stworzyć dla Was cykl #PopheartBestOf2016, w ramach którego zaprezentujemy Wam najlepsze, naszym zdaniem, albumy, teledyski oraz utwory. Przy wyborze braliśmy pod uwagę krążki wydane w okresie grudzień 2015-listopad 2016.

W tym roku również po raz pierwszy oddamy głos Wam – czytelnikom. Chcemy wiedzieć jakie albumy, teledyski oraz utwory są według Was najlepsze w tym roku. Nie bez powodu w ostatnim czasie pytaliśmy się o Waszą ulubioną muzykę w 2016 w naszych kanałach social media. Głosowanie wystartuje już niebawem, a tymczasem poznajcie 30. najlepszych albumów 2016 roku. Kto zajął #1 miejsce? Zobaczcie sami.

Nie przegapcie kolejnych podsumowań. SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ

Udostępnij na Google Plus

35 komentarzy

 1. Jeżeli album Britney jest na wyższym miejscu niż ANTI Rihanny to ja podziękuję za ten ranking 🙂

 2. plus za „Lady wood” na pierwszym, duży minus za brak „Wild world”

 3. na numerze 10 moj lista sie zaczyna i konczy 😉

 4. Jezeli Glory będzie wyżej od Lemonade,czy Joanne ew. ANTI to to nie jest ranking, bye!

 5. a gdzie choni ?

 6. #1 Dangerous Woman ^^

 7. Początkowo oglądając tę listę myślałem „Na bank nie będzie Glory”, zwłaszcza przez silny początek zestawienia.
  Jednak miło zostałem zaskoczony. 🙂
  Bardzo dobrze, że podobnie jak za granicą, zauważa się postęp Britney, i o ile w jej formie scenicznej ciężko zauważyć, tak muzycznie dawno nie było tak dobrze.
  Zaskoczeniem jest pierwsze miejsce, aczkolwiek sam uwielbiam tę płytę, jak również większość polskich pozycji na liście.
  Moim zdaniem bardzo dobre podsumowanie, niewiele bym zmienił (The Weeknd dałbym jednak kilka oczek wyżej ;)).

 8. Joanne dużo za nisko, Lady Wood trochę za wysoko. Uwielbiam obie i oba.

 9. Szczerze to nie mozna sie do rankingu przyczepic. Jedyne co mnie uderzylo, to opis przy Lemonade, w ogole niemowiacy o albumie, a o karierze artystki.

 10. Bardzo fajny montaż, a wiadomo każdy ma swój ranking. 😛

 11. Dajcie spokój z tym bólem dupy ranking jak wiele na koniec roku i mają ułożyć listę jak chcą nie mozna się przyczepić a jak ktoś się czepia, że jego idolka nie jest #1 no cóż bywa ja z pozycji Britney jestem dumny i ciesze się że tak jak za oceanem doceniają i u nas owy materiał bo się postarala 🙂 Forebs Mtv, Munnmuse uznało Glory za album roku w innych jest top 5 czy 10 więc jest super 🙂

 12. Glory za wysoko, Mad Love i This Is What the Truth Feels Like trochę za nisko ale z pierwszym miejscem się zgadzam 🙂

 13. bardzo sie zdziwiłem na 2 i 1 miejsce, ale bardzo pozytywnie! dla mnie zestawienie jak najbardziej trafne ❤️

 14. Hej, jakim cudem Blue Neighbourhood został wydany w 2016 roku, skoro już w grudniu 2015 stał sobie u mnie na półce ?

  • W newsie jest informacja na ten temat. 🙂 Ranking stworzony został za okres grudzień 2015 – listopad 2016 🙂

  • ok

 15. Arianka 12? Czy to żart??!?!?!??!?!!???

 16. „Lady Wood” na pierwszym miejscu…

 17. W końcu ranking gdzie Lemoniada nie jest na #1 ❤️

 18. M.in. dostrzeżenie muzyki Salt Ashes i Raleigh Ritchie czy docenienie Troye Sivan oraz przebojowego albumu Tove Lo – to na pewno miłe akcenty tego rankingu 😉

 19. Beata Kozidrak lepsza od The Weeknd, Rihanny, Britney, Beyoncé i Gagi? XDDDD

  • co w tym dziwnego? To, że poprzednicy są z USA nie robi ich lepszymi muzykami, jakbym mógł kupić lemonade za złotówkę i B3 za 100 zł to wybrałbym B3, bo te piosenki są po prostu lepsze.

  • Nie chodzi o to, że Beata jest gorsza tylko dlatego, że nie jest z zagranicy, tylko po prostu jej muzyka i wkład w cały biznes muzyczny tą płytą nie zasługuje na tak wysokie miejsce w tym rankingu.

  • Zasługuje bo tu się ocenia muzykę, a muzyka jest sporo lepsza niż większość tych albumów w zestawieniu.

 20. The Weeknd [*]

 21. najpierw, niczym prawdziwy RiRiNavy miałem takie „TAK NISKO ?!”, ale potem jak na #2 wjechał Troye Sivan .. <3 <3 <3 #yasyasyaaas

 22. Gdzie jest płyta Emeli… Mogłaby, a nawet powinna być w zestawieniu. Płyta Alicii powinna być wyżej chociaż o 4 miejsca, płyta Lady Wood mnie bardzo nie urzeka, niżej mogłaby być.. Brakuje mi płyty Sia w tym zestawieniu. Ogólnie zestawienie może być..

 23. Mad Love JOJO 🙂

 24. Brak mi tu tylko Birdy i Skylar Grey :/

 25. UWIELBIAM! pozdrawiam

 26. Pięknie!

 27. Nie możemy się nie zgodzić! 😉 ❤