Noah Cyrus prezentuje akustyczną wersję nowego utworu! Zobacz występ z piosenką „Almost Famous”

Amerykańska aktorka i piosenkarka Noah Cyrus, siostra Miley, oficjalnie rozpoczęła swoją muzyczną podróż. Po opublikowanej we wrześniu informacji, że młoda gwiazda podpisała kontrakt z jedną z wytwórni w Stanach Zjednoczonych, wielu nie wierzyło, że faktycznie do tego dojdzie. Noah zaskoczyła jednak wszystkich i konsekwentnie pracuje na swoje imię. Do sieci trafił właśnie zapis występu, w trakcie którego wokalistka zaprezentowała akustyczną wersję zupełnie nowego utworu.

Utwór „Almost Famous” znajdzie się prawdopodobnie na debiutanckim albumie Noah, który ukaże się podobno już w przyszłym roku. Cyrus wykonała piosenkę jak dotąd jedynie w wersji akustycznej, a zadebiutowała ona w formie występu udostępnionego na jej kanale na YouTubie. Przypomnijmy, że pierwszy singiel gwiazdki, „Make Me (Cry)”, trafił do internetu 15 listopada. Teledysk zrealizowany do piosenki w reżyserii Sophie Mueller zadebiutował 22 listopada w serwisach Vevo oraz YouTube.

Przypomnijmy, że pierwsze pogłoski o rozpoczęciu przez siostrę Miley kariery muzycznej pojawiły się jeszcze we wrześniu, a kontrakt podpisany z jedną z wytwórni opiewał łącznie na kwotę prawie pół miliona dolarów. Klip z akustyczną wersją utworu „Almost Famous” prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Czy Noah ma szansę na równie wielką karierę jak jej siostra?

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *