Mariah Carey o Arianie Grande, Madonnie, Katy Perry, Lady Gadze i wielu innych…

Gif z Mariah Carey mówiącą do kamery „I don’t know her” w odniesieniu do JLo, jest zdecydowanie najsłynniejszym gifem w Internecie z udziałem divy. Głos w tej sprawie zabrała jakiś czas temu Demi Lovato, która oskarżyła artystkę o bycie „niepotrzebnie niegrzeczną” (ZOBACZ TUTAJ). Teraz Mariah postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty.

Do sprawy nawiązał Andy Cohen, prowadzący talk show „Watch What Happens Live”, który w ostatnim odcinku gościł u siebie Mariah. Postanowił zapytać wokalistkę, czy chciałaby skomentować w jakikolwiek sposób zarzuty Demi.

„Jej również nie znam, więc nic jej nie odpowiem. Powinna przyjść do mnie, przedstawić się i wtedy powiedzieć – Słuchaj, taka jest moja opinia. Co o niej sądzisz? – Tak się to robi, ok?” – skomentowała Mariah.

Andy postanowił dalej pociągnąć temat i zachęcił artystkę do zabawy w grę “Does! She! Know! Her!?”, w której Mariah komentowała wymienione przez prowadzącego artystki. Oto czego się dowiedzieliśmy:

Lady Gaga: „Przyszła na mój świąteczny koncert w Beacon Theatre. Była tam i miałyśmy miłą konwersację. To było bardzo słodkie i miło wspominam tę chwilę”.

Ariana Grande: „Nie znam jej. Nie wiem kiedy był jej początek kariery. Naprawdę jej nie znam – częściej słucham hip-hopu niż muzyki pop” – odpowiedziała artystka, na stwierdzenie, że porównywano Arianę do Mariah.

Taylor Swift: „Bardzo miła dziewczyna. Spotkałam się z nią raz. Była bardzo słodka. Podeszła do mnie”.

Madonna: „Nigdy z nią nie rozmawiałam”.

Katy Perry: „Miła dziewczyna. Ona również przyszła na mój koncert”.

Britney Spears: „Kocham Britney”.

Miley Cyrus: „Wydaje mi się, że spotkałyśmy się w łazience, ale nie wiem. Nie wiem”.

Web Cams Sex
Viggo

Viggo

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus

17 komentarzy

 1. I don’t know her

 2. BRITNEY to kocha 😀

 3. Jak tak dalej pójdzie, to Mimi tylko z „I don’t know her” sama będzie znana xD

 4. Moze jej chodzi o fizyczne zapoznanie sie z daną osobą. Ja też moge napisać że znam Rihanne a tak naprawdę nie znam jej bo sie nie kolegujemy 🙂

 5. Wszyscy przychodzą na jej koncerty tylko ona na żadne nie chodzi. Co za baba 😀

 6. Mateusz Śnieżek

 7. Jak jest się znanym tylko że świątecznej piosenki to nic dziwnego że wygaduje takie rzeczy, coś mówić trzeba, prawda ? 😉

  • Chyba Ty ją znasz tylko ze świątecznej piosenki,kobieta ma tyle hitów na koncie,że ho ho ho

  • To zapodaj jakieś znane szerszej publiczności hity, bo nie kojarzę.

  • Serio? xD Wejdź na wikipedie, poczytaj ile ma hitów na koncie, co to za hity. Młody jesteś to możesz nie znać, ale to Twój problem.

  • Wikipedia xd
   Jedyny hit który ma na swoim koncie to właśnie ta świąteczna piosenka, nic innego z jej repertuaru 1.nie leci w radio, 2. Nigdy nie natknąłem się na jej żaden klip w TV(poza oczywiście wcześniej wspomnianą piosenka) więc gdzie te hity? Hit to coś co mimo upływu czasu dalej się jakoś trzyma i zna go dużo ludzi, no a jakoś prócz tej nie znam innej piosenki owej wykonawczyni.

 8. Pewnie jak stoi nago przed lustrem to też mówi „i don’t know her”