Kolejny skandal z Azealią Banks. Składała zwierzęta w ofierze?

Jeżeli wydawało Wam się, że Azealia Banks niczym Was już nie zaskoczy, to byliście w błędzie. Wokalistka i raperka ogłosiła właśnie, że jest… czarownicą.

Azealia dodała kilka filmów na swoje Instagram Stories, w których wyznaje, że przez trzy lata składała zwierzęta w ofierze. Określa się również czarownicą i przyznaje do praktykowania „brujería”, co oznacza po hiszpańsku „czarną magię”. Dodatkowo pokazuje pomieszczenie, w którym rzekomo zabijała zwierzęta.

„Trzy lata zajmowania się brujeríą. Muszę zeskrobać całe to gówno. Mam moją piaskarkę, moje goggle, wszystko posprzątam. Prawdziwe czarownice robią prawdziwe rzeczy.”

Sprawę postanowiła skomentować Sia na swoim Twitterze.

„Poświęcanie zwierząt dla swojego zysku jest najsłabszą rzeczą, jaką kiedykolwiek słyszałam. Idź do przodu dzięki byciu niesamowitą, miłą i pracując ciężko.”

Azealia pracuje obecnie nad swoim kolejnym albumem, którego premiera zapowiedziana jest na przyszły rok. Wydaje nam się jednak, że najpierw potrzebuje specjalistycznej pomocy. Czy artystka skupi się w końcu na muzyce?

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus