“Drum” – zobacz nowy teledysk MØ!

MØ, duńska wokalistka i autorka tekstów, jest obecnie w trakcie prac nad swoim drugim albumem, który ma ukazać się prawdopodobnie na początku przyszłego roku nakładem RCA Records i Chess Club. Po wydanym w maju utworze „Final Song”, który dotarł ostatecznie do pierwszej dziesiątki list przebojów w kilku europejskich krajach, gwiazda chce kolejny raz zawalczyć o swoje miejsce na popowej scenie. Artystka zaprezentowała właśnie swój nowy teledysk do wydanego niedawno singla!

Trzecim oficjalnym singlem zwiastującym drugi krążek , po wydanym w zeszłym roku utworze „Kamikaze” i wspomnianym „Final Song”, została wydana w październiku piosenka „Drum”. Nad warstwą liryczną utworu wokalistki pracowała m.in. brytyjska piosenkarka Charli XCX, a za jego produkcję odpowiedzialny był amerykański producent BloodPop. Teledysk do utworu zrealizowany przez Quentina Jonesa zadebiutował w serwisie Vevo 17 listopada.

Przypomnijmy, że dyskografię MØ zamyka debiutancki album „No Mythologies to Follow” z 2014 roku, a ponadto wokalistka wystąpiła również niedawno kolejny raz w Polsce podczas swojego pierwszego, pełnego koncertu, który miał miejsce 1 października w warszawskim klubie Stodoła. Klip do piosenki “Drum” prezentujemy oczywiście poniżej! Czekacie na nowy album artystki?

Udostępnij na Google Plus