„Rockabye” – zobacz nowy teledysk Clean Bandit!

Angielska grupa Clean Bandit powraca z nowym materiałem! Po wydanej w maju piosence „Tears”, do której niewiele później zaprezentowali również oficjalny teledysk, zespół skupił się nad pracami nad swoim nadchodzącym albumem, który ukazać się ma podobno już w przyszłym roku. Powrót grupy na scenę muzyczną stał się faktem, bo właśnie otrzymaliśmy teledysk do drugiego singla z nowego wydawnictwa!

Piosenka „Rockabye” zwiastuje drugą studyjną płytę zespołu, która swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie w 2017 roku nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawiają się raper Sean Paul oraz wokalistka Anne-Marie, o czym informowaliśmy już jakiś czas temu. Pierwszy występ grupy z nowym kawałkiem nastąpi już 4 listopada podczas gali MOBO Awards; teledysk do singla trafił natomiast do sieci 21 października.

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album „New Eyes”, z którego pochodzi największy jak dotąd hit grupy „Rather Be”. Warto wspomnieć, że “Rockabye” jest jednocześnie pierwszym teledyskiem zrealizowanym już bez Neila Amin-Smitha, który odszedł z zespołu kilka dni temu. Klip do piosenki możecie oczywiście obejrzeć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus