Jake Miller prezentuje teledysk do “Overnight”!

Amerykański wokalista i autor tekstów Jake Miller kontynuuje promocję swojej ostatniej EPki. Artysta jest obecnie w trakcie serii występów w Stanach Zjednoczonych, gdzie wykonuje na żywo nowe utwory oraz organizuje spotkania z fanami w największych amerykańskich miastach. Miller nie przestaje jednak promować swojej muzyki również w sieci – na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube pojawił się właśnie nowy teledysk!

Singiel „Overnight” ukazał się na ostatniej EPce artysty o tym samym tytule, która trafiła do sprzedaży cyfrowej 19 sierpnia nakładem Warner Bros. Records. Nad produkcją i warstwą liryczną kawałka pracowali Leroy Clampitt, Travis Mills, Ilsey Juber, James “JHart” Abrahart, Andreas Schuller oraz James Wong. Teledysk do piosenki, którego reżyserem jest częsty współpracownik Millera Edgar Esteves, zadebiutował w serwisie YouTube 18 października. W obrazie gościnnie wystąpiła gimnastyczka Simone Biles.

Przypomnijmy, że ostatnim oficjalnym albumem Jake’a Millera jest krążek „Us Against Them” z listopada 2013 roku. Artysta posiada również w swojej dyskografii w sumie aż sześć EPek, w tym ostatnią zatytułowaną „Overnight”. Niedawno w sieci zadebiutował również klip do akustycznej wersji utworu “Parade”, o którym pisaliśmy niedawno. Teledysk do głównego singla z ostatniego projektu artysty prezentujemy oczywiście poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus