Zedd prezentuje teledysk do “Ignite”!

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Po wydanym w lutym tego roku singlu „Candyman”, w którym usłyszeć możemy również amerykańskiego wokalistę Aloe Blacca, oraz wydanym razem z duetem Grey “Adrenaline”, nadszedł czas na kolejny przedsmak nowego materiału. Producent zaprezentował właśnie kolejny nowy kawałek wraz z obrazującym go teledyskiem!

Utwór „Ignite” został już potwierdzony jako trzeci kawałek promujący nowy album Zedda, który ukazać się ma prawdopodobnie na początku przyszłego roku nakładem wytwórni Interscope Records. Piosenka została użyta jako motyw przewodni do gry League of Legends Championships, a obrazujący teledysk miał swoją premierę 26 września w serwisie YouTube. Tym razem jest to autorski kawałek producenta, tak więc Zeddowi nie towarzyszy żaden dodatkowy wykonawca ani producent.

Przypomnijmy, że dyskografię artysty zamyka wydany w 2015 roku album „True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye Sivan, Selena Gomez czy Jon Bellion. W kwietniu tego roku tytułowa piosenka doczekała się również odświeżonej wersji, w której mogliśmy usłyszeć amerykańską artystkę Keshę.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus