Meghan Trainor prezentuje klip do “Better”!

Meghan Trainor, amerykańska wokalistka i autorka tekstów, kontynuuje promocję swojego drugiego albumu “Thank You”. Po wydanych jak do tej pory singlach “NØ” oraz “Me Too”, które odniosły spory komercyjny sukces w Stanach Zjednoczonych, przyszedł czas na kolejny utwór promujący najnowsze wydawnictwo piosenkarki. Do kawałka powstał również teledysk, który miał właśnie swoją premierę w sieci!

Tym razem padło na piosenkę “Better”, w którym gościnnie usłyszymy również amerykańskiego rapera Yo Gottiego. Jest to już trzeci oficjalny singiel z albumu “Thank You”, który miał swoją premierę w maju tego roku nakładem Epic Records i Sony Music. Za produkcję utworu odpowiedzialni są Ricky Reed, Tommy Brown oraz Mr. Franks. Po kilku zapowiedziach, teledysk do singla ostatecznie zadebiutował w sieci 15 września.

Przypomnijmy, że Trainor jest obecnie w trakcie amerykańskiej trasy koncertowej The Untouchable Tour, która będzie miała swoją konkluzję już 25 września w Bostonie. Jedyny jak dotąd potwierdzony koncert w Europie odbędzie się 15 października w stolicy Hiszpanii, Madrycie. Co będzie dalej? Dowiemy się już wkrótce! Teledysk do “Better” pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus