“Kuu Kuu Harajuku” – zobacz nowy teledysk Gwen Stefani!

Gwen Stefani, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, rozpoczyna promocję swojego kolejnego projektu. Po wydanym w tym roku albumie, który niestety nie odniósł dużego komercyjnego sukcesu, gwiazda najwyraźniej postanowiła skupić się póki co na innych aktywnościach. Tym razem wokalistka stawia na… telewizyjny show w jednym z amerykańskich kanałów dla dzieci, do którego nagrała również czołówkę wraz z teledyskiem!

Utwór “Kuu Kuu Harajuku” miał swoją premierę wraz z obrazującym go klipem 26 września na oficjalnym profilu artystki na Facebooku. Piosenka nie zapowiada jednak jej nowego albumu, a jest jedynie kawałkiem promocyjnym dla autorskiej kreskówki o tym samym tytule, która zadebiutuje na antenie amerykańskiej stacji Nickelodeon już 3 października.

Przypominamy, że ostatni album Stefani zatytułowany “This is What the Truth Feels Like” miał swoją premierę w marcu tego roku. Ostatni singiel z krążka, “Misery”, niestety nie odniósł oczekiwanego sukcesu w mediach głównego nurtu, co prawdopodobnie oznacza zakończenie promocji związanych z wydawnictwem. Teledysk do “Kuu Kuu Harajuku” możecie obejrzeć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus