Jake Miller w akustycznej wersji “Parade”!

Amerykański wokalista i autor tekstów Jake Miller kontynuuje promocję swojej ostatniej EPki. Artysta jest obecnie w trakcie serii występów w Stanach Zjednoczonych, gdzie wykonuje na żywo nowe utwory oraz organizuje spotkania z fanami w największych amerykańskich miastach. Miller nie przestaje jednak promować swojej muzyki również w sieci – na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube ukazała się właśnie akustyczna wersja jednej z nowych piosenek!

Utwór “Parade” ukazał się na ostatniej EPce artysty zatytułowanej “Overnight”, która trafiła do sprzedaży cyfrowej 19 sierpnia nakładem Warner Bros. Records. Produkcją oryginalnego kawałka zajął się amerykański DJ i producent Dillon Francis, który współpracował z takimi gwiazdami sceny klubowej jak Skrillex, Calvin Harris czy Kygo. Akustyczna wersja piosenki ukazała się w sieci 19 sierpnia wraz z obrazującym go teledyskiem, którego reżyserem jest Edgar Esteves.

Przypomnijmy, że ostatnim oficjalnym albumem Jake’a Millera jest krążek “Us Against Them” z listopada 2013 roku. Artysta posiada również w swojej dyskografii w sumie aż sześć EPek, w tym ostatnią “Overnight”. Wersję akustyczną “Parade” oraz jego wersję oryginalną dla porównania pozostawiamy poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus