“Illuminate” od Shawna Mendesa już wkrótce w sprzedaży! Poznaj wszystkie szczegóły wydawnictwa

Shawn Mendes wciąż podgrzewa atmosferę wokół swojego nadchodzącego albumu „Illuminate”. Młody artysta zaprezentował z wydawnictwa jak dotąd aż cztery premierowe utwory, z których główny singiel, “Treat You Better”, dotarł ostatecznie do pierwszej dziesiątki amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100. Promocja krążka wkracza więc już w ostatnią fazę – poznaliśmy właśnie ostateczny kształt spisu utworów drugiego albumu wokalisty, który w sklepach zadebiutuje już za dwa tygodnie!

Nowy longplay wokalisty, “Illuminate”, zawita na sklepowych półkach już 23 września nakładem Island Records. Standardowa edycja krążka składać się będzie z dwunastu premierowych kompozycji, w tym wydanych jak dotąd utworów “Treat You Better”, “Ruin”, “Three Empty Words” oraz “Mercy”. Na wersji deluxe albumu znajdziemy trzy dodatkowe numery, w tym akustyczną wersję wydanej niedawno piosenki “Mercy”. Daje to w sumie komplet piętnastu premierowych piosenek, które z całą pewnością pokażą artystę z wielu różnych perspektyw.

Przypomnijmy, że dyskografię Mendesa zamyka wydany w zeszłym roku debiutancki album „Handwritten”, z którego pochodzą takie hity jak „Something Big” czy „Stitches”. Drugi krążek zawsze jest dużym wyzwaniem i prawdziwym testem dla każdego artysty, dlatego życzymy młodemu muzykowi powodzenia i wielu sukcesów! Tracklistę “Illuminate”, okładki oraz wszystkie wydane jak dotąd kompozycje z krążka prezentujemy poniżej.

mendes

Spis utworów:
1. Ruin
2. Mercy
3. Treat You Better
4. Three Empty Words
5. Don’t Be a Fool
6. Like This
7. No Promises
8. Lights On
9. Honest
10. Patience
11. Bad Reputation
12. Understand
13. Hold On (Deluxe)
14. Roses (Deluxe)
15. Mercy (Acoustic) (Deluxe)

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus