Demi Lovato w koncertowym klipie do “Body Say”!

Amerykańska wokalistka Demi Lovato kontynuuje promocję swojego ostatniego singla oraz wydanego w zeszłym roku krążka “Confident”. Artystka i jej przyjaciel, piosenkarz Nick Jonas, są obecnie w trakcie wspólnej trasy koncertowej Future Now Tour, która będzie miała swoją konkluzję już 19 października w Meksyku. Brak oficjalnego teledysku do wydanego w lipcu utworu z pewnością nie ucieszył fanów artystki, jednak na otarcie łez do sieci trafił właśnie nagrany do piosenki koncertowy klip!

Singiel “Body Say” miał swoją premierę jeszcze w lipcu tego roku jako przedsmak nowego materiału wokalistki, która nagrywa już prawdopodobnie materiał na swój kolejny krążek. Autorami warstwy lirycznej kawałka oprócz wokalistki są również Simon Wilcox i Nolan Lambroza, a drugi z nich był również odpowiedzialny za produkcję. Piosenka zadebiutowała w lipcu na 84. miejscu listy Billboard Hot 100 oraz na pozycji 59. na jej kanadyjskim odpowiedniku.

Przypomnijmy, że dyskografię Lovato zamyka wydawnictwo „Confident” z października 2015 roku. Album wypromował takie single jak zeszłoroczny hit „Cool For The Summer” czy tytułowe „Confident”. Nowy krążek wokalistki ukaże się prawdopodobnie w przyszłym roku. Koncertowy klip do “Body Say” prezentujemy poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus