Arek Kłusowski i TABB w utworze „Koniec”

Po dobrym przyjęciu piosenki „Na Niby”, Arkiem Kłusowskim zainteresował się najlepszy obecnie producent muzyczny w Polsce – TABB. Dzięki tej współpracy doszło do powstania piosenki „Koniec”. Utwór jest zapowiedzią albumu Arka „Mimowolnie“, którego premiera zaplanowana jest na koniec 2016 roku.

„Historia piosenki „Koniec” to trochę szczęśliwy traf – coś co kocham w muzyce najbardziej. Skomponowałem i wyprodukowałem szkic tej piosenki nie myśląc podczas pracy o żadnym konkretnym wokaliście. Po prostu komponowałem zupełnie swobodnie, nie pilnując się i nie planując nic konkretnego. Ale kiedy skończyłem, od razu wiedziałem kto powinien ten utwór zaśpiewać! Nagranie z Arkiem tylko potwierdziło ten wybór – momentalnie poczułem ścisłą symbiozę między muzyką, tekstem Arka i jego wykonaniem. Taki brak wątpliwości to stan do którego zawsze dążę, stan idealny, pozwalający nam, twórcom, na pełną swobodę i radość z tworzenia. „Koniec” to piosenka z pogranicza alternatywy i popu a Arek nadał jej unikalny, niebanalny charakter. A dlaczego szczęśliwy traf? Dlatego, że gdybym tę piosenkę napisał pół roku wcześniej na pewno nie trafiłaby do Arka, bo – mówiąc kolokwialnie – „nie miałem go w głowie”, nie znałem bliżej ani jego samego ani jego unikatowego głosu. Wszystko wydarzyło się w odpowiednim czasie w otoczeniu odpowiednich ludzi i mam nadzieję, że zaowocuje czymś dużym” – mówi TABB

„Utwór “Koniec” opowiada o tym, że w każdym momencie życia możemy wywrócić cały świat do góry nogami i rozpocząć szczęśliwą egzystencję na własnych zasadach. Ludzie bardzo często tkwią w toksycznych środowiskach czy relacjach, ponieważ są już do tego przyzwyczajeni, boją się zmian i sytuacji w której nagle stracą stałą harmonię i poczucie bezpieczeństwa.. Niestety często nie mają wyobraźni i nie wiedzą, że to może być dla nich najlepsza decyzja, jakąkolwiek podjęli”- dodaje Arek Kłusowski.

W klipie wzięli udział aktorzy znani z ekranów telewizora i desek teatru Patrycja Durska i Tomasz Schimscheiner, a za reżyserię odpowiedzialny był Kamil Krawczycki.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus