Demi Lovato o Mariah Carey: “To paskudne, w jaki sposób traktuje ludzi!”

Demi Lovato puściły nerwy i postanowiła zabrać głos w sprawie, która ciągnie się już od kilku ładnych lat. Chodzi oczywiście o słynną wypowiedź Mariah Carey “I dont know her”, która była odpowiedzią na pytanie dziennikarza związane z Jennifer Lopez. Tekst szybko trafił do Internetu i do dziś jest jednym z najpopularniejszych gifów z piosenkarką w roli głównej.

Niedawno Mariah po raz kolejny powtórzyła te słowa w jednym z wywiadów, twierdząc, że wciąż nie wie kim jest Jennifer. Ta natomiast twierdzi, że Mariah musi mieć krótką pamięć, ponieważ obie miały okazję się spotkać.

https://www.instagram.com/p/BGu9SNcK4Rz/

To właśnie ten wpis na Instagramie Demi Lovato wykorzystała, aby podzielić się swoim zdaniem na temat Mariah.

“Odwrotnie kochanie. Mariah jest legendą i jest bardzo utalentowana, ale ona ciągle poniża ludzi. To paskudne, w jaki sposób ona traktuje Jennifer. Ari nie zrobiła nic złego. Jen zachowała się z klasą i nie boję się tego powiedzieć. Ta kobieta nie jest miła. Niesamowicie utalentowana? Tak. Superhuman? Możliwe. Niepotrzebnie niegrzeczna? Zdecydowanie”.

Czy wokalistka ma rację?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus