Sarsa wystąpi w warszawskiej Stodole. Wygraj bilety

Już 21 kwietnia SARSA, autorka hitu “Naucz mnie”, “Indiana” oraz “Zapomnij mi” ponownie zawita w warszawskim klubie Stodoła! Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, a my mamy dla was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Szczegóły poniżej.

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka, artystka o zamiłowaniu do muzyki alternatywnej, współtwórczyni licznych projektów muzycznych w tym TakLoopNie, Fluktua, SarsaPARILLA. Na debiutanckiej płycie połączyła korzenie alternatywne z mainstream’owymi brzmieniami. Swoimi dokonaniami wzbudziła zainteresowanie dziennikarzy i zdobyła uznanie jurorów wielu konkursów – w tym dwukrotnie na konkursie Skoda Muzyka Radiowej Trójki . Po sukcesie płyty ,,Zapomnij mi”, która pokryła się złotem, przyznaniu diamentowego singla i sukcesie trasy jesiennej, na prośbę fanów Sarsa planuje kolejne koncerty klubowe. Bilety na warszawski koncert do nabycia w kasie klubu oraz online.

Organizatorem wydarzenia jest RegioRecords.

KONKURS Przygotowaliśmy dla was dwie podwójne wejściówki na koncert Sarsy w warszawskim klubie Stodoła. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy redakcja@popheart.pl. Z wybranymi osobami skontaktujemy się 10 kwietnia. Powodzenia!

sarsa stodoła plakat

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus