Years & Years już dziś w Warszawie! Weź udział w akcjach koncertowych.

Już dziś grupa Years & Years zagra w Polsce po raz czwarty. Polski fanklub Years & Years Polska, postanowił przygotować kilka akcji koncertowych, dzięki którym chłopaki na długo nie zapomną swojego koncertu w Warszawie.

Pierwsza z akcji odbędzie się już podczas drugiej piosenki z koncertowej setlisty – przy piosence “Take Shelter”, każdy uczestnik koncertu podnosi kartkę z symbolem z teledysku (szablon do wydruku znajdziecie tutaj: http://imgur.com/YYuLIgM). Kolejna akcja zaplanowana jest na piosenkę “Shine”. W tym momencie rozświetlamy cały Torwar – wszyscy posiadający telefony i latarki, podnoszą je w górę. Trzecia i ostatnia akcja będzie miała miejsce podczas ostatniej piosenki “King”. To czas, aby pokazać chłopakom z Years & Years, że będziemy za nimi tęsknić i z niecierpliwością oczekiwać kolejnego koncertu w Polsce – wszyscy uczestnicy podnoszą wtedy kartkę z napisami “We’ll miss you” bądź “Come back soon!” (gotowe wzory do wydruku tutaj: http://imgur.com/a/Z2lO4).

Jeżeli wybieracie się na koncert, to koniecznie przyłączcie się do koncertowych akcji i sprawcie, aby zespół na długo nie zapomniał swojego kolejnego koncertu w Polsce.

 

10665323_592605407573856_1970515472655787155_n

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus